
415 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
Різьблення
Підходить для безпосереднього кріплення до щільних і порожнистих матеріалів: натурального каменю, бетону, порожнистої та повнотілої цегли.
Кріплення дерев'яних конструкцій
Завдяки циліндричній головці ці шурупи ідеально підходять для кріплення дерев'яних профілів безпосередньо до кам'яних конструкцій.
Кріплення віконних рам
Різьблення забезпечує надійну фіксацію навіть по краях конструкцій, завдяки зниженим напругам, створюваним шурупом у матеріалах. Шурупи ідеально підходять для кріплення столярних конструкцій
Швидка установка
Після засвердлівання опорної конструкції (свердлом зменшеного діаметра) шуруп надійно фіксує профіль, забезпечуючи підтримку необхідної відстані до стіни
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1000plus |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шліца | Торкс (T, TX) |
| Внутрішній діаметр | 7.5 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 112 мм |
| Діаметр головки | 7.8 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 7.5 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Призначення кріпильного виробу | По бетону |
| Стан | Новий |
| Тип кріпильного виробу | Шуруп |
| Тип накінечника | Гострий |
| Упаковка | Пачка |
| Форма головки кріпильного виробу | Циліндрична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору, мм | 6 |
| Товщина закріплюваного матеріалу (max), мм | 75 |