









414 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
Анкер з L-подібним гаком – призначений для створення попередніх точок кріплення у випадках, коли елемент, що закріплюється, неможливо змонтувати в робочому положенні або коли експлуатація передбачає швидкий демонтаж і заміну елемента, що закріплюється.
Анкер складається із сталевого різьбового стрижня з конусоподібним потовщенням на кінці, сталевої втулки (сорочки) по всій довжині стрижня та гайки з фланцем. Кріплення анкера відбувається за рахунок тертя, при розпиранні втулки анкера під час закручування його в основу.
Він використовується для кріплення різних елементів таких як бойлер, батареї, троси, канати, ланцюги та різна побутова техніка в бетон, камінь та повнотілу цеглу.
Втулковий анкер виготовлений із оцинкованої сталі. Цинкове покриття анкера може бути білого та жовтого кольору.
Переваги розпірного анкеру:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1000plus |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина анкера | 200 мм |
| Діаметр анкера | 16 мм |
| Матеріал анкера | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Тип анкера | Анкерний болт з гаком прямим |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр попереднього отвору | 16 мм |
| Діаметр різі шпильки | 12 мм |