





333 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
Тарілчастий дюбель є кріпильним виробом, який використовується в кріпленні легкої теплоізоляції в такі матеріали як пінопласт і еструдований пінополістирол.
Конструкція дюбеля для теплоізоляції
Тарілчастий дюбель складається з трьох частин – капелюшки, стрижня та розпірної частини. Капелюшок має вигляд круглого диска, який притискає фіксований матеріал до стіни. Стрижень з'єднує капелюшок із розпірною частиною дюбеля, що входить у матеріал і фіксує дюбель. Вся конструкція даного дюбеля виготовлена з первинного поліетилену, є пластиковий цвях.
Сфера застосування дюбеля для теплоізоляції
Переваги дюбеля для теплоізоляції
В той же час варто звернути увагу, що пластиковий цвях має властивість ламатися і гнутися під час монтажу, тому варто бути обережним при встановленні виробу в утеплювач.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Обрій |
| Країна виробник | Україна |
| Глибина отвору під дюбель | 100 мм |
| Довжина дюбеля | 100 мм |
| Діаметр дюбеля | 10 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 10 мм |
| Кількість в упаковці | 200 шт. |
| Матеріал дюбеля | Поліпропілен |
| Призначення дюбеля | Для щільних повнотілих матеріалів |
| Спосіб монтажу | Забивання |
| Тип дюбеля | Фасадний, Тарілчастий, Розпірний |
| Упаковка | Пачка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина закріплюваного матеріалу (max), мм | 50 |