

295 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
Класичний нейлоновий дюбель розпірного типу
Призначений для монтажу у повнотілі основи. Обмежено може використовуватися в пустотілих основах. Застосовується для всіх типів кріплень у будівництві, у внутрішній обробці, домашньому господарстві: для кріплення полиць, листів, кронштейнів.
Переваги:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Обрій |
| Країна виробник | Україна |
| Глибина отвору під дюбель | 180 мм |
| Довжина дюбеля | 180 мм |
| Діаметр дюбеля | 12 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 12 мм |
| Діаметр шурупа (саморіза) | 8 мм |
| Кількість в упаковці | 40 шт. |
| Матеріал дюбеля | Нейлон |
| Призначення дюбеля | Для щільних повнотілих матеріалів |
| Спосіб монтажу | Закручування |
| Тип дюбеля | Розпірний, Універсальний |
| Упаковка | Пачка |