

356 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Обрій |
| Країна виробник | Україна |
| Глибина отвору під дюбель | 100 мм |
| Довжина дюбеля | 100 мм |
| Діаметр дюбеля | 16 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 16 мм |
| Діаметр шурупа (саморіза) | 12 мм |
| Кількість в упаковці | 200 шт. |
| Матеріал дюбеля | Поліпропілен |
| Призначення дюбеля | Для щільних повнотілих матеріалів |
| Спосіб монтажу | Закручування |
| Тип дюбеля | Універсальний, Розпірний |
| Упаковка | Пачка |