
488 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
Дюбелі CM-c поставляються у картонній пачці, CM-ce (економ-формат) – у поліетиленовому пакеті.
Зверніть увагу: дюбелі діаметром 10 мм мають удосконалену форму і поставляються в сірому кольорі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Обрій |
| Країна виробник | Україна |
| Глибина отвору під дюбель | 100 мм |
| Довжина дюбеля | 100 мм |
| Діаметр дюбеля | 10 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 10 мм |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Матеріал дюбеля | Поліпропілен |
| Покриття | Цинк жовтий |
| Призначення дюбеля | Для щільних повнотілих матеріалів |
| Спосіб монтажу | Забивання |
| Тип дюбеля | Дюбель-цвях, Розпірний |
| Упаковка | Пакет |