


2 010 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1000plus |
| Країна виробник | Китай |
| Вид заклепки | Різьбова |
| Діаметр заклепки | 15 мм |
| Діаметр отвору під заклепку | 15 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Тип бортика заклепки | Стандартний |
| Товщина з'єднувальних матеріалів | 6.5 мм |
| Упаковка | Пачка |
| Форма головки заклепки | Плоска |
| Користувальницькі характеристики | |
| Метрична різь | М12 |
| Товщина закріплюваного матеріалу (max), мм | 6.5 |
| Товщина закріплюваного матеріалу (min), мм | 4 |