
499 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1000plus |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шліца | Шестигранник |
| Внутрішній діаметр | 4.8 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 35 мм |
| Діаметр головки | 8 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4.8 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Покриття | Забарвлення |
| Призначення кріпильного виробу | Для деревини, Покрівельний, Для листового металу та металевих профілів |
| Стан | Новий |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Тип накінечника | Свердло |
| Упаковка | Пачка |
| Форма головки кріпильного виробу | Шестигранна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фарбування за RAL | 3005 |
| Стандарт | DIN 7504 K |
| Колір забарвлення | Червоне вино |