
471 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
DIN7504P
Саморіз по металу зі свердлом. Потайна головка. Для кріплення в металеві основи товщиною до 3 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1000plus |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Внутрішній діаметр | 3.5 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 22 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 3.5 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Призначення кріпильного виробу | Для віконного профілю, Для листового металу та металевих профілів |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7504 P |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Тип накінечника | Свердло |
| Упаковка | Пачка |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |