




346 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
Приварні гайки - це особливий вид кріплення, який нероз'ємно кріплять до конструкції, а потім у неї вкручують болт. Такий спосіб підходить для конструкцій з тонкими стінками, які не дозволяють проробити в них різьбовий отвір для болта.
Гайка DIN 929 відноситься до приварних гайок і має шестигранну форму з трьома виступами для зварювання, за допомогою яких вона кріпиться до конструкції. Дане кріплення виготовляють з вуглецевих сталей з нормальним класом міцності або з нержавіючої сталі. Металовироби виробляються без покриття, так як через нього погіршується якість зварювального шва. Такі гайки часто зустрічаються у сільськогосподарській техніці, але їх використовують і в машинобудуванні, приладобудуванні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1000plus |
| Країна виробник | Китай |
| Вид гайки | Шестигранна приварна |
| Діаметр | 10 |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Розмір під ключ | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 929 |
| Тип різьби | Метрична |
| Ширина | 17 мм |