









553 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
Болт DIN 603 з квадратним підголовником - це метиз, що складається з напівкруглої, без насічок і шліців, головки та сталевого стрижня, різьблення якого є повним або займає 1/3 частину. Квадратний підголовок виробу заважає прокручуванню металовиробу в посадковому місці, і робить кріплення міцнішим. Болт DIN 603 відноситься до кріпильних елементів С-класу точності і встановлюється в отвори, на 2-3 мм ширше в діаметрі, ніж сам виріб. При монтажі меблевих болтів зазвичай використовується шайба DIN 9021, а фіксація кріплення здійснюється за допомогою гайки.
Як неважко здогадатися за назвою, найбільш затребуваний болт DIN 603 у меблевому виробництві: виріб використовують у процесі виготовлення м'яких та корпусних меблів з дерева, ДСП та МДФ. Але знадобиться метиз і в інших сферах. Наприклад, у будівництві для з'єднання будь-яких дерев'яних конструкцій; у машинобудуванні – для кріплення вузлів, які потребують підвищеної точності виконання. Крім того, болт DIN 603 використовується в монтажі огорож доріг та зведенні мостів.
Меблевий болт DIN 603 має напівкруглу головку, квадратний підголовник, повне і неповне метричне різьблення М5-М20, відноситься до класу точності С. Він не має шліців і насічок, виконувати монтаж потрібно тільки з боку різьблення.
Квадратний підголовник потрібен цій моделі кріплення для максимальної фіксації його в тілі виробу - він надійно скріплюватиме деталі, не провертатиметься при затягуванні. Якщо вам необхідно з'єднати металеві частини, потрібно буде зробити квадратний отвір, де зможе закріпитися підголівник.
Монтувати болт DIN 603 можна таким чином:
Вставити болт у отвір для кріплення. Фіксація з боку капелюшка здійснюється завдяки квадратному підголівнику. Фіксація з боку різьблення відбувається за рахунок загвинчування гайки з заздалегідь підкладеною шайбою.
Такий меблевий болт може використовуватись для з'єднання деталей та їх закріплення. Меблевий болт DIN 603 призначений для меблевої промисловості, збирання конструкцій у промисловості. Складання м'яких і корпусних меблів просто неможливе без такого металовиробу - він практично непомітний на готовому виробі завдяки спеціальній напівсферичній формі головки болта.
Крім меблевої промисловості, такий вид болта часто зустрічається в машинобудуванні, проведенні дорожніх робіт, зведенні мостів, побуті. Його часто купують для виконання дрібних декоративних робіт, наприклад, збирання поличок. Може застосовуватися також і у приладобудуванні разом із різними гайками, шайбами, які підходять до болта DIN 603 за розміром.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1000plus |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина болта | 45 мм |
| Клас міцності | 4.8 |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Матеріал болта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -50 град. |
| Наявність гайки | Ні |
| Покриття | Цинк |
| Призначення болта | Меблевий |
| Розмір під ключ | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 603 |
| Тип різьби | Метрична |
| Форма болта | Із збільшеною напівкруглою голівкою і квадратним підголовком |