









394 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
Гвинт із пресшайбою DIN 967 використовується на приладобудівних, машинобудівних та меблевих виробництвах для з'єднання вузлів конструкцій. Виготовлений з вуглецевої сталі та оцинкований. Гвинт з напівкруглою головкою має прес-шайбу, завдяки якій підвищується область навантаження на елемент, що прикріплюється, що дозволяє не використовувати шайбу. Має клас міцності 4.8. Гвинт DIN 967 має хрестоподібний шліц Pozidrive.
Конструкція гвинта із пресшайбою DIN 967:
Гвинт із пресшайбою DIN967 володіє низькою напівкруглою голівкою і метричним різьбленням, завдяки чому його застосування стає широко потрібне в різних галузях промисловості. Також гвинт має прес-шайбу і хрестоподібний шліц. Виконаний з повною різьбою та виготовлений із високоякісної вуглецевої сталі, яка покрита шаром цинку, що захищає виріб від корозійних процесів.
Сфера застосування гвинта із пресшайбою DIN 967:
Переваги гвинта із пресшайбою DIN 967:
Гвинт з напівкруглою головкою із пресшайбою DIN 967 має вигляд звичайного металевого стрижня, на одному кінці якого є головка, яка передає обертовий момент, а на другому кінці — зовнішня різьба.
Сфера застосування:
Матеріал:
Покриття:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1000plus |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Pozidriv |
| Довжина гвинта | 70 мм |
| Клас міцності | 4.6 |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Покриття | Цинк |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 967 |
| Форма головки гвинта | Напівкругла з фланцем |
| Форма кінця гвинта | Плоский |