
412 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
Гвинт DIN 967 являє собою кріпильний виріб у вигляді стрижня зі специфічним різьбленням, на кінці якого має напівкруглу головку.
Конструкція гвинта DIN 967:
Гвинт DIN967 має низьку напівкруглу голівку і метричну різьбу, завдяки чому його застосування стає широко затребуваним в різних галузях промисловості. Також гвинт має прес-шайбу та хрестоподібний шліц. Може бути виконаний з повним або неповним різьбленням. Гвинт виготовлений із високоякісної вуглецевої сталі, яка покрита шаром цинку, що запобігає виробу від корозійних процесів.
Сфера застосування гвинта DIN 967:
• Використовується в меблевому виробництві, різних галузях будівництва, побуті та машинобудуванні для притискання тонких листів металу.
Переваги гвинта DIN 967:
• Завдяки тому, що виріб виготовлено з якісного металу, термін його служби значно збільшується.
• Прес шайба притискає гвинт до поверхні, що встановлюється без її деформації, що значно збільшує міцність і надійність монтажу.
• Наявність прес шайби дозволяє не використовувати шайбу, що знімається.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1000plus |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Pozidriv |
| Довжина гвинта | 30 мм |
| Клас міцності | 4.6 |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Покриття | Цинк |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 967 |
| Форма головки гвинта | Напівкругла з фланцем |
| Форма кінця гвинта | Плоский |