
438 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
Гвинт з напівкруглою головкою DIN 7985 є стрижнем, на якому нарізане метричне різьблення і циліндрична напівкругла головка з хрестоподібним шліцом Philips (PH).
Конструкція гвинта DIN 7985
Гвинт із напівкруглою головкою DIN 7985 виготовлений із вуглецевої сталі, яка покрита шаром цинку, що захищає виріб від корозійних процесів. Клас міцності даного кріплення становить 4.8, виготовлений згідно з німецьким стандартом якості DIN 7985. За характеристиками відповідає ГОСТу 17473-80, за винятком шліцю.
Сфера застосування гвинта DIN 7985
Гвинт із напівкруглою головкою DIN 7985 широко застосовується у сферах будівництва, промисловості, на виробництві. Призначений для з'єднання легких елементів та деталей із різних матеріалів, може бути використаний у меблевій сфері. Дане кріплення можна використовувати в комплекті з шайбою та гайкою.
Особливості гвинта DIN 7985
• Попереднє свердління. Перед встановленням виробу слід заздалегідь підготувати отвір, в який він встановлюватиметься.
• Завдяки шліцю Philips замість викрутки можна використовувати електроінструмент, що значно прискорить процес монтажу.
• Гвинт створює довговічне та надійне кріплення конструкції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1000plus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Напівкругла |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Клас міцності | 4.8 |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Довжина гвинта | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7985 |