


383 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1000plus |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина анкера | 120 мм |
| Діаметр анкера | 14 мм |
| Матеріал анкера | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Тип анкера | Анкерний болт з гайкою двохрозпірний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр попереднього отвору | 14 мм |
| Діаметр різі шпильки | 10 мм |