
372 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
Саморіз для гіпсокартону по металу представляє собою крипільний виріб в формі стержня з гострим наконечником і металевою шляпкою.
Саморіз для гіпсокартону по металу виготовлений з високовуглецевої сталі поверхня якої була фосфатована. Має хрестоподібний шліц Philips (тип PH), потайну голівку та частий крок різьблення.
• Призначений для кріплення гіпсокартону до металевих профілів товщиною до 0,9 мм.
• Відсутність потреби передчасного свердління отворів, так як саморіз сам просвердлює гіпсокартон, нарізуючи у ньому різьблення.
• Завдяки гострому наконечнику виріб легко входить у матеріал.
• Фосфатне покриття гарантує міцність та стійкість до корозійних процесів.
• Наявність потайної головки дає можливість вгвинчувати виріб в гіпсокартон, щоб вони не заважали в подальшій праці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1000plus |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Внутрішній діаметр | 4.8 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 120 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4.8 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Покриття | Фосфатне |
| Призначення кріпильного виробу | Для гіпсокартону, Для листового металу та металевих профілів |
| Стан | Новий |
| Тип кріпильного виробу | Шуруп |
| Тип накінечника | Гострий |
| Упаковка | Пачка |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |