



373 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
Насадка для кріпильних елементів із шестигранною головкою використовується з такими кріпленнями, як саморізи покрівельні, саморізи для сендвіч-панелей, шурупи для дерева із шестигранною головкою.
Біта магнітна для покрівельних саморізів з шестигранною головкою являє собою накидну шестигранну головку, яка необхідна для монтажу і демонтажу покрівельних саморізів. Біта для зовнішніх шестигранників (для болтів і гайок) незамінна річ для покрівельників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1000plus |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 65 мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість у наборі | 4 шт |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 7 мм |
| Тип інструмента | торцева головка |