
553 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
Особливості
Новий наконечник, що самоцентрується, з «Z»-геометрією.
Хвилястий профіль наконечника з 3 опорними точками
2 дизайни спіралі: з квадратним та напівкруглим витком
Хвостовик SDS-plus.
Переваги
Наконечник, що самоцентрується, забезпечує більш точне засвердлювання.
Ефект довбання для руйнування бетону
Прискорене свердління
Високий ресурс
Виробник – (Німеччина).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KTS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина робочої частини | 100 мм |
| Діаметр | 8 мм |
| Загальна довжина | 160 мм |
| Кут заточування | 160 град. |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |