


571 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
Стандарт: DIN 3017-1.
Хомут виготовлений із нержавіючої сталі W2, гвинт - із оцинкованої сталі.
Затяжний хомут застосовується для кріплення шлангів та повітроводів. Надійна герметизація з'єднання забезпечується рівномірним розподілом сили обтиснення по всьому периметру шланга.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1000plus |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний діаметр обтиснення | 140 мм |
| Матеріал хомута | Нержавіюча сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 125 мм |
| Наявність гумової прокладки | Ні |
| Область застосування хомута | Для сільського господарства, Для труб, Для автомобілебудування, Універсальний, Для шлангів |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип хомута | Черв'ячний |
| Упаковка | Пачка |
| Ширина смуги | 9 мм |