



507 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1000plus |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 230 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 12 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Призначення кріпильного виробу | По бетону, Для деревини |
| Стан | Новий |
| Тип кріпильного виробу | Шуруп |
| Тип накінечника | Гострий |
| Упаковка | Пачка |
| Форма головки кріпильного виробу | Кільце |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр дюбелю | 16 мм |