
485 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
Різьблення
Підходить для безпосереднього кріплення до щільних і порожнистих матеріалів: натурального каменю, бетону, порожнистої та повнотілої цегли.
Кріплення дерев'яних конструкцій
Завдяки циліндричній головці ці шурупи ідеально підходять для кріплення дерев'яних профілів безпосередньо до кам'яних конструкцій.
Кріплення віконних рам
Різьблення забезпечує надійну фіксацію навіть по краях конструкцій, завдяки зниженим напругам, створюваним шурупом у матеріалах. Шурупи ідеально підходять для кріплення столярних конструкцій
Швидка установка
Після засвердлівання опорної конструкції (свердлом зменшеного діаметра) шуруп надійно фіксує профіль, забезпечуючи підтримку необхідної відстані до стіни
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1000plus |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шліца | Торкс (T, TX) |
| Внутрішній діаметр | 7.5 мм |
| Діаметр головки | 7.8 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 7.5 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 132 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Призначення кріпильного виробу | По бетону |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Тип кріпильного виробу | Шуруп |
| Тип накінечника | Гострий |
| Упаковка | Пачка |
| Форма головки кріпильного виробу | Циліндрична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору, мм | 6 |
| Товщина закріплюваного матеріалу (max), мм | 95 |