





412 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
Анкер із кожухом розпірного типу.
Призначений для наскрізного монтажу в міцних повнотілих основах - цегла, бетон, натуральний камінь.
Застосовується для кріплення навісів, огорож, консолей, фасадних конструкцій, покажчиків та дорожніх знаків, водостоків, дерев'яних балок.
Виготовлений з:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1000plus |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина анкера | 150 мм |
| Діаметр анкера | 14 мм |
| Матеріал анкера | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Тип анкера | Анкерний болт з гаком |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр попереднього отвору | 14 мм |
| Діаметр різі шпильки | 10 мм |