





1 110 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
Анкер з кільцем – призначений для створення попередніх точок кріплення швидкого монтажу і демонтажу або заміни елемента, що закріплюється.
Анкер складається з сталевого різьбового стержня з конусоподібним потовщенням на кінці, сталевої втулки (сорочки) по всій довжині стрижня і гайки з фланцем. Кріплення анкера відбувається за рахунок тертя, при розпиранні втулки анкера під час закручування його у основу.
Він використовується для кріплення вантажопідйомного обладнання в такелажних роботах, спортивного спорядження в спортзалах і декоративних елементів, як екстер'єру, так і інтер'єру.
Анкер виготовлений з оцинкованої сталі. Цинкове покриття анкера може бути білого і жовтого кольору.
Переваги розпірного анкера:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1000plus |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина анкера | 50 мм |
| Діаметр анкера | 10 мм |
| Матеріал анкера | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Тип анкера | Анкерний болт з кільцем |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр попереднього отвору | 10 мм |
| Діаметр різі шпильки | 8 мм |