









390 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
Анкер REDIBOLT-N однорозпірний з гайкою, втулковий анкер з гайкою або анкер розпірний (на англ. – sleeve anchor) – найбільш поширений і універсальний вид кріпильного анкера. Анкер складається з сталевого різьбового стержня з конусоподібним потовщенням на кінці, сталевої втулки (сорочки) по всій довжині стрижня і гайки з фланцем. Кріплення анкера відбувається за рахунок тертя, при розпиранні втулки анкера при закручуванні його в основу.
Анкери використовуються для кріплення різних будівельних конструкцій, таких як рейки, консолі, направляючі, балюстради, металеві блоки, стелажі, огородження і т. д. в бетон, камінь, повнотілу цегла.
Втулковий анкер виготовлений з оцинкованої сталі. Цинкове покриття анкера може бути білого і жовтого кольору.
Особливості:
Комплектація:
Переваги розпірного анкера:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1000plus |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина анкера | 220 мм |
| Діаметр анкера | 12 мм |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Матеріал анкера | Сталь |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -50 град. |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Тип анкера | Анкерний болт з гайкою однораспорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гайка | відбортована (з буртиком) |
| Діаметр попереднього отвору | 12 мм |
| Діаметр різі шпильки | 10 мм |
| Кількість розпірних сегментів | 3 |
| Основа | бетон, камінь, повнотіла цегла |
| Переваги | можливість наскрізного встановлення дає змогу максимально швидко виконати монтаж кріпильного елемента |
| Тип монтажа | уособливо або наскрізний дистанційний, з попереднім свердлінням отвору |
| Паковання | 10 шт. |