


376 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
Класичний нейлоновий дюбель розпірного типу
Призначений для монтажу у повнотілі основи. Обмежено може використовуватися в пустотілих основах. Застосовується для всіх типів кріплень у будівництві, у внутрішній обробці, домашньому господарстві: для кріплення полиць, листів, кронштейнів.
Переваги:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1000plus |
| Країна виробник | Чехія |
| Глибина отвору під дюбель | 50 мм |
| Довжина дюбеля | 50 мм |
| Діаметр дюбеля | 10 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 10 мм |
| Діаметр шурупа (саморіза) | 6 мм |
| Кількість в упаковці | 300 шт. |
| Матеріал дюбеля | Нейлон |
| Призначення дюбеля | Для щільних повнотілих матеріалів |
| Спосіб монтажу | Закручування |
| Тип дюбеля | Розпірний, Універсальний |
| Упаковка | Пачка |