






573 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
Матеріал:
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1000plus |
| Країна виробник | Китай |
| Вид заклепки | Витяжна |
| Висота головки | 10 мм |
| Довжина заклепки | 10 мм |
| Діаметр головки | 3 мм |
| Діаметр заклепки | 3 мм |
| Діаметр отвору під заклепку | 3.1 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Сталь |
| Матеріал стрижня | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Стандарт | ISO 15979 |
| Тип бортика заклепки | Стандартний |
| Товщина з'єднувальних матеріалів | 6.5 мм |
| Упаковка | Пачка |
| Форма головки заклепки | Плоска |