

693 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
Матеріал:
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1000plus |
| Країна виробник | Китай |
| Вид заклепки | Витяжна |
| Висота головки | 8 мм |
| Довжина заклепки | 8 мм |
| Діаметр головки | 4 мм |
| Діаметр заклепки | 4 мм |
| Діаметр отвору під заклепку | 4.1 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Алюміній |
| Матеріал стрижня | Сталь |
| Покриття | Забарвлення |
| Стандарт | ISO 15977, DIN 7337 |
| Тип бортика заклепки | Стандартний |
| Товщина з'єднувальних матеріалів | 4 мм |
| Упаковка | Пачка |
| Форма головки заклепки | Плоска |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір забарвлення заклепки | Сірий антрацит |
| Колір забарвлення заклепки по RAL | 7016 |