
630 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1000plus |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Внутрішній діаметр | 4.2 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 14 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4.2 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Покриття | Фосфатне |
| Призначення кріпильного виробу | Для деревини, Універсальний, Для листового металу та металевих профілів |
| Стан | Новий |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Тип накінечника | Гострий |
| Упаковка | Пачка |
| Форма головки кріпильного виробу | Напівкругла |