

488 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
Застосування: Застосовується для кріплення металевих та інших листових матеріалів (фанера, оргаліт тощо) до дерев'яних несучих конструкцій.
Особливості конструкції: Кінцевик саморіза гострий (для дерев'яних поверхонь). За рахунок прес-шайби здійснюється ефективне притискання листових матеріалів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1000plus |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Pozidriv |
| Внутрішній діаметр | 4 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 10 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Призначення кріпильного виробу | Для деревини, Універсальний |
| Стан | Новий |
| Тип кріпильного виробу | Шуруп |
| Тип накінечника | Гострий |
| Упаковка | Пачка |
| Форма головки кріпильного виробу | Напівкругла |