




464 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1000plus |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шайби | Стопорна з лапками |
| Внутрішній діаметр | 3 мм |
| Зовнішній діаметр | 6 мм |
| Клас міцності | 5.8 |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6798A |
| Товщина шайби | 0.4 мм |