






870 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
Пружинна шайба DIN6796 - це простий металевий кріпильний елемент, який здатний витримувати сильні ударні навантаження і виконувати роль стопора. Пружинна нержавіюча шайба має вигляд одного витка плоскої пружини. Безвідмовна робота деталі забезпечена завдяки тому, що зазор деталі розходиться в протилежному напрямку від напрямку обертання гайки, що захищає її від мимовільного розкручування.
Сфера використання. Використовуються для компенсації явищ осідання та забезпечення гвинтових з'єднань у машинобудуванні та будівництві металоконструкцій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1000plus |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 45 мм |
| Клас міцності | 10.9 |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6796 |
| Товщина шайби | 5 мм |