





374 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1000plus |
| Країна виробник | Китай |
| Вид гайки | Меблева упорна |
| Довжина | 9 мм |
| Діаметр | 6 |
| Крок різьби | 1 мм |
| Кількість в упаковці | 250 шт. |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Покриття | Цинк білий |
| Стан | Новий |
| Тип різьби | Метрична |
| Ширина | 7.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стандарт | DIN 1624 |