





1 233 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
Гайка ковпачкова DIN 1587 (аналог ГОСТ 11860-85) являє собою кріпильний виріб шестигранної форми з отвором різьбовим і конструктивним елементом для передачі крутного моменту.
Область використання DIN 1587 застосовується на дитячих майданчиках, в спортивному обладнанні, тощо.
Матеріал виготовлення сталь клас міцності 5.
Покриття Цинк (Plated) захищає від корозії, якщо планується застосовувати кріплення в агресивних умовах.
Аналог ГОСТ 11860-85
це гайка, що прикриває різьбову частину як декоративно, так і з метою захисту різьби. DIN 1587 може "накривати" довші частини різьбової частини болта чи гвинта.
Конструкція гайки ковпачкової:
Гайка ковпачкова DIN 1587 (аналог ГОСТ 11860-85) - це шестигранна гайка з метричним різьбленням, сферичною торцевою поверхнею та глухим різьбовим отвором. Дана ковпачкова гайка виготовлена з конструкційної сталі, яка вкрита шаром цинку, що захищає продукт від корозійних процесів і дозволяє використовувати його у вологому середовищі, клас міцності даної сталі – 5.
Сфера застосування ковпачкової гайки:
Переваги гайки ковпачкової:
Область використання
Гайка ковпачкова DIN 1587 застосовується на дитячих майданчиках, в спортивному обладнанні, тощо.
Матеріал виготовлення
Сталь клас міцності 5
Покриття
Цинк (Plated) захищає від корозії, якщо планується застосовувати кріплення в агресивних умовах.
Аналог
ГОСТ 11860-85



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1000plus |
| Країна виробник | Китай |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Діаметр | 16 |
| Клас міцності | 5 |
| Крок різьби | 2 мм |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Покриття | Цинк білий |
| Розмір під ключ | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587 |
| Тип різьби | Метрична |
| Ширина | 24 мм |