





968 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
Гайка ковпачкова DIN 1587 (аналог ГОСТ 11860-85) являє собою кріпильний виріб шестигранної форми з отвором різьбовим і конструктивним елементом для передачі крутного моменту.
Область використання DIN 1587 застосовується на дитячих майданчиках, в спортивному обладнанні, тощо.
Матеріал виготовлення сталь клас міцності 5.
Покриття Цинк (Plated) захищає від корозії, якщо планується застосовувати кріплення в агресивних умовах.
Аналог ГОСТ 11860-85
це гайка, що прикриває різьбову частину як декоративно, так і з метою захисту різьби. DIN 1587 може "накривати" довші частини різьбової частини болта чи гвинта.
Конструкція гайки ковпачкової:
Гайка ковпачкова DIN 1587 (аналог ГОСТ 11860-85) - це шестигранна гайка з метричним різьбленням, сферичною торцевою поверхнею та глухим різьбовим отвором. Дана ковпачкова гайка виготовлена з конструкційної сталі, яка вкрита шаром цинку, що захищає продукт від корозійних процесів і дозволяє використовувати його у вологому середовищі, клас міцності даної сталі – 5.
Сфера застосування ковпачкової гайки:
Переваги гайки ковпачкової:
Область використання
Гайка ковпачкова DIN 1587 застосовується на дитячих майданчиках, в спортивному обладнанні, тощо.
Матеріал виготовлення
Сталь клас міцності 5
Покриття
Цинк (Plated) захищає від корозії, якщо планується застосовувати кріплення в агресивних умовах.
Аналог
ГОСТ 11860-85



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1000plus |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.003 кг |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Діаметр | 6 |
| Клас міцності | 5 |
| Крок різьби | 1 мм |
| Кількість в упаковці | 500 шт. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Маркування накінечника | HX10 |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -50 град. |
| Покриття | Цинк білий |
| Розмір під ключ | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587 |
| Тип різьби | Метрична |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог ГОСТ | 11860-85 |
| Різновид різі | повна |
| Висота гайки (m) | 4.7-5 мм |
| Висота гайки загальна (h) | 11.3-12 мм |
| Сфера застосування | для машинобудування, для авторемонта |
| Відсилання | 1-3 робочих дні |
| Вартість доставки | Тариф перевезення + 35 грн. виклик кур'єра на склад |
| Товщина ковпачка (w) | 2 мм |