







390 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1000plus |
| Країна виробник | Китай |
| Вид гайки | Шестигранна корончата |
| Діаметр | 36 |
| Клас міцності | 8 |
| Крок різьби | 4 мм |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |
| Матеріал гайки | Сталь загартована |
| Метрична різьба, М | 36 мм |
| Покриття | Цинк білий |
| Розмір під ключ | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 935 |
| Тип різьби | Метрична |
| Ширина | 55 мм |