


789 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
Гайка DIN 985 – це шестигранна гайка з метричним різьбленням з нейлоновим кільцем, яка застосовується в машинобудуванні, приладобудуванні та будівельній сфері як деталь з'єднання. На відміну від традиційної шестигранної гайки, самоконтрольна гайка запобігає самовідкручуванню без додаткових кріпильних виробів (пружинні шайби, контргайки, шплінти). Фіксація (самостопоріння) гайки, що самоконтриться, відбувається за рахунок нейлонового кільця (вкладиша).
Конструкція гайки DIN 985
Гайка DIN 985 виготовлена з вуглецевої сталі та має цинкове покриття, що захищає деталь від корозії. Цей виріб також має вкладиш з нейлону, виготовлений згідно з німецькими стандартами якості DIN 985.
Сфера застосування гайки DIN 985
• Застосовується для кріплення та з'єднання вузлів та деталей спільно з болтами, гвинтами у машинобудуванні, будівництві та інших галузях.
Переваги гайки DIN 985
• Можливість заощадити на купівлі додаткових деталей фіксації (шайби, шплінти).
• Гарантує щільне з'єднання між деталями та зводить до мінімуму ймовірність його зміщення.
• Можливість застосування даної гайки поза приміщенням, оскільки дана гайка була оцинкована, її можна використовувати в умовах підвищеної вологості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1000plus |
| Країна виробник | Китай |
| Вид гайки | Шестигранна самоконтряча |
| Діаметр | 10 |
| Клас міцності | 8 |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Кількість в упаковці | 200 шт. |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Покриття | Цинк |
| Розмір під ключ | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 985 |
| Тип різьби | Метрична |
| Ширина | 17 мм |