
558 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1000plus |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Довжина гвинта | 16 мм |
| Клас міцності | 8.8 |
| Крок різьби | 1 мм |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Покриття | Цинк |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Форма кінця гвинта | Плоский |