


2 557 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
Болти DIN 933 (ISO 4017) включають у свою конструкцію циліндричної форми стрижень з метричним різьбленням на всій його довжині і шестигранну головку з фаскою на торці, виконаною під кутом 15°…30°. Підголовок (перехідна частина між основою головки та стрижнем) складається з двох поясків різного діаметра, виконаних у формі вузького та широкого усічених конусів. Нижче наведено основні характеристики кріпильних деталей.
Застосування. Кріплення по DIN 933 застосовують при складанні металоконструкцій, обладнання, машин і механізмів. У будівництві з їх допомогою прикріплюють навісні елементи до анкерів, що забивають, зафіксованим в бетоні або цегляній кладці. Як комплектуючі деталі для болтів стандарту DIN 933 використовують плоскі шайби ГОСТ DIN 125 (11371), збільшені шайби DIN 9021 (ГОСТ 6958) і, при необхідності, пружинні (гроверні) шайби DIN 122 (ГОСТ 64).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1000plus |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина різьби | 90 мм |
| Клас міцності | 5.8 |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Матеріал болта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Покриття | Цинк |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Розмір під ключ | 27 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 933 |
| Тип різьби | Метрична |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Ширина головки | 27 мм |