









376 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 5 000 ₴
Шуруп по дереву з шестигранною голівкою DIN 571 є одним з самих бажаних і популярних елементів кріплення в складанні дерев’яних конструкцій, мебелі, кріплення сантехніки та інших сфер в яких потрібне міцне з’єднання. Вважається одним з самих надійних видів кріплення.
Конструкція шурупа по дереву з шестигранною голівкою:
Даний шуруп виготовлений з вуглецевої сталі, яка була оцинкована, що захищає виріб від корозійних процесів. Форма голівки виробу – шестигранна, а крок різьблення – дрібний. Шуруп виготовлений згідно німецькому стандарту DIN 571, також відповідає ГОСТу 11473-75.
Сфера застосування шурупа по дереву з шестигранною головкою:
Переваги шурупа по дереву з шестигранною головкою:
Особливості шурупа по дереву з шестигранною головкою:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1000plus |
| Країна виробник | Китай |
| Вага упаковки | 2.8 кг |
| Вид шліца | Шестигранник |
| Довжина кріпильного виробу | 80 мм |
| Діаметр головки | 10 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 6 мм |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -50 град. |
| Покриття | Цинк |
| Призначення кріпильного виробу | Для деревини |
| Стан | Новий |
| Тип кріпильного виробу | Шуруп |
| Тип накінечника | Гострий |
| Упаковка | Пачка |
| Форма головки кріпильного виробу | Шестигранна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Закріплюваний елемент | важкі конструкції, наприклад, сантехніка |
| Матеріал | сталь С1022 |
| Основа | дерево, цегла, бетон — якщо шуруп застосовується як допоміжним кріпильний елемент із відповідним типорозміром дюбелю |
| Покриті | цинк білий 3 мкм |
| Різьба | із широким кроком |
| Сверло | Немає |
| Твердість поверхні | 450-750 HV |
| Тип монтажа | наскрізний, з попереднім свердлінням отвору |
| Шлиц | Немає |